KÄTE HOOLITSUSED

Klassikaline alessandro küünehoolitsus ~ 1 h 24.00 €
Kaunid hooldatud ja terved küüned on pilkupüüdvad ja lisavad enesekindlust. alessandro klassikaline küünehoolitsus sisaldab kõiki olulisi küünehoolduse elemente ning kingib lisaks ka heaolutunde. Hoolitsus koosneb neljast etapist : puhastamine, kujundamine, tasandamine ja toitmine. Hoolitsuse lõpetuseks saate soovi korral valida sobiva laki 99 luksusliku dekoratiivlaki seast.
Luksuslik SPAmaniküür ~ 1 h 30.00 €
Luksuslik Spamaniküür algab lõõgastava käevanniga, millele järgneb küünte puhastamine, kujundamine ja toitmine. Seejärel toimub käenaha toitmine ja niisutamine luksusliku maski abil. Mõjusad toimeained kinnistatakse lõõgastava massaažiga. kätele kantakse noorendav ja niisutav seerum. Hoolitsuse lõpetuseks saate soovi korral valida sobiva laki 99 luksusliku dekoratiivlaki seast.
Klassikaline maniküür parafiinihoolitsusega ~ 1h 30 min 35.00 €
Külm parafiiniteraapia on ideaalne taastav ja toitev hooldus kuivale ning tundlikule nahale. Suurepärane võimalus naha sügavniisutamiseks. Hooldus muudab kuiva, kareda ja paksenditega naha kätel, küünarnukkidel ja jalgadel pehmeks, elastseks ja ühtlustab nahatooni. Parafiinmähise toimel tekib sügavniisutav minisauna efekt. Tulemust näete kohe. Esmalt nahk kooritakse, seejärel kantakse nahale parafiinmask. Järgneb kilemähis ja selle peale asetatakse parima tulemuse saavutamiseks froteekinnas või -suss. Toimeaeg kuni 15 minutit. Lõpetuseks vastav hoolduskreem. Ideaalne klientidele, kes ei talu soojaprotseduure või kui soojaprotseduurid on vastunäidustatud. Sobib ülikuiva, ketendava naha ja psoriaasi korral. Peale parafiinihooldust järgneb klassikaline küünehoolitsus. Hoolitsuse lõpetuseks saate soovi korral valida sobiva laki 99 luksusliku dekoratiivlaki seast.
Luksuslik wellness kätehoolitsus ~ 1 h 30 min 45.00 €
Luksuslik wellness kätehoolitsus algab lõõgastava käevanniga, millele järgneb küünte puhastamine, kujundamine ja toitmine. Seejärel toimub käenaha koorimine, siis toitmine ja niisutamine luksusliku maski abil. Mõjusad toimeained kinnistatakse lõõgastava massaažiga. kätele kantakse noorendav ja niisutav seerum. Hoolitsuse lõpetuseks saate soovi korral valida sobiva laki 99 luksusliku dekoratiivlaki seast.
Wellness hoolitus muudab käed pehmeks ja elastseks. Aitab siluda aja märke – joonekesi,
kortsukesi, naha toonus paraneb, nahk on siledam. Hellitav ja puhastav koorimine, aktiivkreemid, pinguldav ja toitev mask ja massaaž loovad kuningliku tunde.
SPA SENSATION – parafiinihoolitsus kätele ~ 30 min 29.00 €
Nautige tõeliselt unikaalset ja täiuslikku hoolitsust, mis on lõõgastav ja taastav ning tagab järgnevaks päevaks virgutuse. Spa Sensation on A ́la Carte parafiinhoolitsus. Parafiinkindad või -sokid soojendatakse spetsiaalselt teile. Kasutakse unikaalset soojendusseadet, mis töötab ilma elektrita. Imeline soojendusrituaal toimub teie silmade eest. Kõik hoolitsuse vahendid on spetsiaalselt teile. Nahk kosutavad täiendavalt niisutav ja tasandav koorija, elustav seerum ning luksuslik teie naha seisundile vastav kreem. Lavendliaroom ja meeldiv rahustav soojus leevendavad lihaspinget ning tagavad kohese heaolutunde. Efektiivne soe hoolitsus puhta parafiiniga teie kätele kingib nahale hinnalist niiskust ja muudab selle silmnähtavalt pehmeks ning elastseks.
Taastav ja sügavniisutav külm parafiinteraapia ~ 30 min 15.00 €
Külm parafiiniteraapia on ideaalne taastav ja toitev hooldus kuivale ning tundlikule nahale. Suurepärane võimalus naha sügavniisutamiseks. Hooldus muudab kuiva, kareda ja paksenditega naha kätel, küünarnukkidel ja jalgadel pehmeks, elastseks ja ühtlustab nahatooni. Parafiinmähise toimel tekib sügavniisutav minisauna efekt. Tulemust näete kohe. Esmalt nahk kooritakse, seejärel kantakse nahale parafiinmask. Järgneb kilemähis ja selle peale asetatakse parima tulemuse saavutamiseks froteekinnas või -suss. Toimeaeg kuni 15 minutit. Lõpetuseks vastav hoolduskreem. Ideaalne klientidele, kes ei talu soojaprotseduure või kui soojaprotseduurid on vastunäidustatud. Sobib ülikuiva, ketendava naha ja psoriaasi korral.
MEN HAND CARE – kätehoolitsus spetsiaalselt meestele ~ 45 min 18.00 €
Tõelise mehe käed on hoolitsetud. Meeste kätehooldus peab olema tõhus ja kiire – nagu Alessandro spetsiaalselt meestele loodud kätehooldus MEN. MEN toodetes kasutatakse efektiivseid stimuleerivaid ja kaitsvaid aktiivaineid nagu näiteks hüaluroonhape, vitamiinid A ja E. Hooldus aitab kaitsta nahka tõhusalt keskkonnamõjude ja enneaegse vananaemise eest. Aktiivained muudavad naha pehmeks, elastseks ja lõõgastavad stressis nahka. 6 etapist koosnev spetsiaalselt meestele loodud hoolitsus annab perfektse tulemuse – terve, puhta ja nooruslikult pehme naha ning hästi hooldatud küüned. Naudite täpset küünehooldust, koorimist, kreemide kosutavat toimet, efektmassaaži. Kasutatavad tooted on meheliku aroomiga.
Tüdrukute küüntehoolitsus (laps kuni 12.a.) ~ 35 min 15.00 €
Hellitav küünte- ja kätehoolitsus väikestele tüdrukutele. Ühtlasi hariv ja huvitav. Tore kogemus ja enese eest hoolitsemist õpetav. Ema- isa loal lakitakse küüned. Soovitav vanuses 5- 12 eluaastat.
Kiirmaniküür ~ 30 min 13.00 €

Alessandro Lac Sensation käte hoolitsused

Lac Sensation püsimaniküür geellakiga ~ 1 h 30.00 €
Lac Sensation maniküür geellakiga prantsuse stiilis ~ 1 h 33.00 €
Kas unistate küünelakist, mis püsib kaunina 2-3 nädalat ning kuivab sekunditega? Mis ei kulu, murene ning on alati särav?
Mis toimib, kui küünetugevdaja? Teie unistus on täitunud.
Lac Sensation püsimaniküüri hooldus ~ 1 h 15 min 34.00 €
Lac Sensation geellakiga prantsuse stiilis püsimaniküüri hooldus ~ 1 h 15 min 36.00 €
Geellaki eemaldamine + klassikaline küünehoolitsus ~ 1 h 15 min 34.00 €
Küünehoolduses kasutatakse ainulaadseid naturaalset küünt tugevdavaid geellakke, mis kuivavad sekunditega ja UV-seadet. Lac Sensation püsimaniküüri tegemisel kantakse küüntele esmalt vastav aluslakk. Seejärel teie poolt valitud tooniga dekoratiivlakk ning lõpetuseks kaitsev geellakk. Samuti võite valida Lac Sensation püsimaniküüri prantsuse stiilis.
Lac Sensation – teie püsivalt kaunis maniküür!