JALGADE HOOLITSUSED

PEDIX MarinaVital® Classic- klassikaline pediküür ~ 1 h 36.00 €
Meie jalad teevad päeva jooksul märkamatult tuhandeid samme. Märkame seda aga siis, kui jalad vajavad abi ja hoolitsust. Pedix Marina Vital Classic jalahoolitsus aitab jalgu hooldada nii, et me ei pea oma sammude peale mõtlema. Hoolitsus algab jalavanniga seejärel saavad hoolitsuse varbaküüned, peale mida viime läbi koorimise ning hellitame Teie jalgu Pedix jalapalsami lühimassaažiga. Hoolitsuse lõpetuseks saate valida sobiva laki 40 luksusliku dekoratiivlaki seast.
PEDIX MarinaVital® Wellness – pika massaažiga ~ 1 h 15 min 45.00 €
Hoolitsus algab jalavanniga, seejärel ajal saavad hoolitsuse varbaküüned ja kannad, peale mida viime läbi koorimise ning hellitame Teie jalgu lõõgastava jalapalsami ning massaažiga. Hoolitsuse lõpetuseks saate valida sobiva laki 40 luksusliku dekoratiivlaki seast
PEDIX MarinaVital® Original Deluxe- koorimise, maski ja massaažiga ~ 1 h 30 min 54.00 €
Hoolitsus algab jalavanniga, seejärel toimub jalanahaja küünte hooldamine peale mida viime läbi koorimise ning hellitame Teie jalgu lõõgastava jalapalsami ning massaažiga. Järgneb sügavatoimeline elustav jalamask. Hoolitsuse lõpetuseks saate valida sobiva laki 40 luksusliku dekoratiivlaki seast
PEDIX Wellness DETOX ~ 1 h 15 min 47.00 €
Pedix Detox lõõgastus tähendab professionaalset sügavpuhastavat ja jääkaineid väljutavat jalahoolitsust. Sügavpuhastav hoolitsus algab jalavanniga, . Seejärel saavad hoolitsuse Teie varbaküüneja kannad. Pärast midakooritakse jalad Pedix koorijaga, see sisaldab väärtuslikke õlide kompleki, mis kosutab ja toidab nahka. Seejärel kanname Teie jalgadele rikkaliku vulkaanilise maski vitamiinide ja hooldavate ekstraktidega.Soovi korral saate valida sobiva laki 40 luksuliku dekoratiivlaki seast.Teie jalad väärivad heaolu!
SPA SENSATION – parafiinihoolitsus jalgadele ~ 30 min 29.00 €
Nautige tõeliselt unikaalset ja täiuslikku hoolitsust, mis on lõõgastav ja taastav ning tagab järgnevaks päevaks virgutuse. Spa Sensation on Ála Carte parafiinhoolitsus. Parafiinkindad või -sokid soojendatakse spetsiaalselt teile. Kasutakse unikaalset soojendusseadet, mis töötab ilma elektrita. Imeline soojendusrituaal toimub teie silmade eest. Kõik hoolitsuse vahendid on spetsiaalselt teile. Nahk kosutavad täiendavalt niisutav ja tasandav koorija, elustav seerum ning luksuslik, teie naha seisundile vastav kreem. Lavendliaroom ja meeldiv rahustav soojus leevendavad lihaspinget ning tagavad kohese heaolutunde. Efektiivne soe hoolitsus puhta parafiiniga teie jalgadele kingib nahale hinnalist niiskust ja muudab selle silmnähtavalt pehmeks ning elastseks.
Pediküür probleemsetele jalgadele ~ 1 h 15 min 40.00 €
Jalamassaaž ~ 30 min. 23.00 €
Taastav ja sügavniisutav külm parafiiniteraapia ~ 30 min 15.00 €
Küünte lakkimine pediküüri väliselt ~ 20 min 13.00 €

Alessandro Lac Sensation jalgade hoolitsused

Lac Sensation pediküür geellakiga ~ 1 h 15 min 46.00 €
Lac Sensation pediküür geellakiga prantsuse stiilis või kivikestega ~ 1 h 30 min 50.00 €
Geellakkimine ~ 1 h 32.00 €
Kas unistate küünelakist, mis püsib kaunina 2-3 nädalat ning kuivab sekunditega? Mis ei kulu, murene ning on alati särav? Mis toimib, kui küünetugevdaja? Teie unistus on täitunud.
Lac Sensation geellaki värvivahetusega jalahooldus ~ 1 h 30 min 50.00 €
Lac Sensation geellaki värvivahetusega jalahooldus prantsuse stiilis või kivikestega ~ 1h 45min 54.00 €
Geellaki eemaldamine + klassikaline jalahoolitsus ~ 1 h 15 min 46.00 €
Geellaki hooldus ~ 1 h 15 min 36.00 €
Küünehoolduses kasutatakse ainulaadseid naturaalset küünt tugevdavaid geellakke, mis kuivavad sekunditega ja UV-seadet.