NOVEMBRI ERIPAKKUMINE

GERMAINE DE CAPUCCINI CLYCOCURE – LUKSUSLIK MIKROKOORIV NÄOHOOLDUS ~ 1 h 15 min 30,00€
(tavahind 60,00)

Kahefaasiline, nahka uuendav teraapia võimendab mitmekordselt ainete imendumist sellele järgnevas näohoolduses ning on erakordselt efektiivne nii vananeval, kuival kui ka aknega nahal, samuti pigmendilaikude puhul. Hooldus ei ole fotosensitiivne, seega võib teda kasutada aastaringselt ning kõikidel nahatüüpidel (v.a. kõige tundlikum).
Esimene hooldusfaas põhineb AHA hapetel ning on palju efektiivsem kui lihtne, klassikaline naha koorimine. Hoolduse käigus eemaldadakse surnud naharakud ning kiireneb naha rakuline uuenemine, kaovad peened kortsud ja korrapäratused, nahk on niisutatud ja elastne ning poorid vähenenud.
Hoolduse teine faas, karboksüteraapia parandab naha mikrovereringet tänu ehtsa CO2 tekkele naha pinnal, mis tekitab ainulaadse kihisemise ning maskis sisaduvad nahka rahustavad ained tagavad maksimaalse ohutuse ja mugavuse hoolduse käigus.
Järgnevas luksulikus näonaha hoolduses teostatakse naha luminoossust ja elujõudu taastav näomassaaž rikkalikult aktiivaineid sisaldava seerumiga. Peale massaaži kantakse näole 15 minutiks toitev ja elustava toimega mask. Hoolduse lõpetab spetsiaalne lõpetuskreem, mis aitab kinnistada hoolduse toimeained. Tulemuseks on matim, ühtlasem, nooruslikkusest särav, elujõuline ning pinguldatum näonahk. Vähenenud on komedoonide arv ning kortsud ja miimikajooned.

DR IRENA ERIS – LÕÕGASTAV JA NIISUTAV NÄOHOOLDUS ~ 45 min 17,50€
(tavahind 35,00)

Kohest niisutatust pakkuv näohooldus sobib kõikidele nahatüüpidele ning on ideaalne kuiva ja elutu naha turgutamiseks. Hooldus algab näonaha ettevalmistuse ja koorimisega, millele järgneb hellitav näomassaž. Seejärel kantakse näole rikkalikult niisutav näomask. Hoolduse lõpetab spetsiaalne niisutatust säilitav lõpetuskreem, mis aitab kinnistada hoolduse toimeained. Tulemuseks on täiuslikult niisutatud ning värskusest pakatav pale.

Kõige lihtsam viis aega broneerida – telefoni teel +372 660 6881 või kirjutage info@sistyle.ee

Si Style Ilusalong asub aadressil, Roseni tn 10, 10111 Tallinn. ROTERMANNI kvartalis, otse hotell METROPOL peaukse vastas. www.sistyle.ee Avatud : E – P 9.00 – 20.00