JUUNI ERIPAKKUMINE!

NATURAE- ORGAANILINE valge tee ekstraktiga näohooldus ~ 1h 40,00
(tavahind 55,00)

Uus looduslik ja ,,roheline,, hooldus, milles kasutatavad tooted ei sisalda silikoone, parabeene jt. keemilisi lisandeid. Need on asendatud ökoloogiliselt kasvatatud taimede ja eeterlike õlidega.
Näohooldus, mis tänu valge tee orgaanilisele ekstraktile, soja- ja Helianthus Annuus (harilik päevalill) puhastele orgaanilistele õlidele, kaitseb nahka enneaegse vananemise- ja saastatuse eest, omades anti-oksüdatiivset toimet. Fütosteroolid, tseramiidid ja fosfolipiidid tugevdavad naha kaitsefunktsioone, orgaaniline vesi odra võrsetest, apelsin ja piparmünt pakuvad intensiivset ja pikaajalist niisutust. Hooldus sobib kõikidele nahatüüpidele. Koosneb pinnapuhastusest, koorimisest , lõõgastavast massaažist , taastavast ja toitvast maskist, toniseerimisest ja lõpukreemist.
*Valge tee on looduses kõige võimsama antioksüdatiivse iseloomuga, kaitstes nahka vabade radikaalide ja väliskeskkonna vastu.
*Kõik NATURAE tooted omavad Ecocert tunnistust.

LUKSUSLIK SPAMANIKÜÜR ~ 1h 25,00
(tavahind 30,00)

Luksuslik Spamaniküür algab lõõgastava käevanniga, millele järgneb küünte puhastamine, kujundamine ja toitmine. Seejärel toimub käenaha toitmine ja niisutamine luksusliku maski abil. Mõjusad toimeained kinnistatakse lõõgastava massaažiga. kätele kantakse noorendav ja niisutav seerum. Hoolitsuse lõpetuseks saate soovi korral valida sobiva laki 99 luksusliku dekoratiivlaki seast.