NOVEMBRI ERIPAKKUMINE

DR IRENA ERIS HAPPEKOORIMINE ~1h 55,00
(tavahind 65,00)

Keemiline koorimine ehk happekoorimine on soovitatav ette võtta siis, kui Te pole rahul oma näonahaga. On selle põhjuseks siis suvisest päevitamisest tingitud naha liigkuivus, ülemäärane rasueritus, tuhm ja lõtvunud näonahk, suurenenud nahapoorid, ebaühtlane pigmentatsioon või mõni muu häiriv probleem. Happekoorimise eesmärk on uuendada naha pindmist kihti ja taastada naha normaalne funktsioneerimine.
Selles hoolduses kasutab Dr Irena Eris unikaalset mandelhapet, mis on suurema molekulmassiga kui teistes populaarsetes AHA-hooldustes kasutatav glükoolhape. Mandelhape on seetõttu palju ohutum ja nahasõbralikum. Tänu geeljale koostisele tungib see läbi naha aeglaselt, mistõttu nahk ei ärritu nii kiiresti. Samuti sisaldab mandelhape vitamiine (C, P, A, B1, B2), pektiine, mineraalaineid (K, Ca, P, Mg), flavonoide ja flavonoidglükosiide. Peale nahka kosutava mõju on mandelhappel ka desinfitseeriv, bakteritsiidne ja fungitsiidne toime, mistõttu see sobib akne tunnustega nahale. Tänu nahasõbralikele komponentidele võib hooldust teha kõikidele nahatüüpidele, sealhulgas tundlikule nahale.

HOOLDUSE NÄIDUSTUSED:
Sobib kõikidele nahatüüpidele, kaasa arvatud:
– tundlik ja punetav nahk (kuperoosa, rosaatsea);
– rasune, kombineeritud, akne tunnustega nahk;
– kuiv nahk, mis vajab niisutamist;
– pindkuiv, ketendav nahk;
– tuhmi jumega nahk;
– pigmendilaikudega nahk;
– lõtvunud nahk.

VASTUNÄIDUSTUSED:
– rasedus;
– päikesepõletus.

HOOLDUSE TULEMUSED:
– Parandab naha tekstuuri ja jumet.
– Stimuleerib hüaluroonhappe sünteesi nahas.
– Vähendab hüperpigmentatsiooni.
– Leevendab põletikke, vähendab komedoonide ja vistrike teket.
– Pinguldab nahka.

Luksuslik SPAmaniküür ~1h 25,00 klassikaline maniküür koorimise, massaaži, seerumi ja lakkimisega
(tavahind 30,00)

Luksuslik Spamaniküür algab lõõgastava käevanniga, millele järgneb küünte puhastamine, kujundamine ja toitmine. Seejärel toimub käenaha toitmine ja niisutamine luksusliku maski abil. Mõjusad toimeained kinnistatakse lõõgastava massaažiga. kätele kantakse noorendav ja niisutav seerum. Hoolitsuse lõpetuseks saate soovi korral valida sobiva laki 99 luksusliku dekoratiivlaki seast.