ILUSALONG TALLINNAS

Uus ja omanäoline SI STYLE ILUSALONG avati 24.02. 2012 Tallinnas Original Sokos Hotel Viru 2.korrusel, Viru väljak 4, 10111 Tallinn, Estonia.

Ilusalong Si Style pakub Tallinna südalinnas võimalust lõõgastuda ning nautida erinevaid iluteenuseid:
maniküüri, pediküüri, luksuslikke SPA protseduure kätele ja jalgadele, geelküünte paigaldust ja hooldust, ripsmepikenduste paigaldust ja hooldust, kosmeetikuteenuseid, ultraheli protseduure ja palju muud, mille leiad TEENUSED menüü alt.

Oma töös kasutame tuntud, kvaliteetseid kaubamärke- Alessandro, Anesi, Germaine de Capuccini jpm. Lisaks pakume suurepärast valikut erinevaid ehteid ja aksessuaare-kõrvarõngaid, kaelaehteid, prosse, juukseehteid, käevõrusid, jne.

Koostöö Original Sokos Hotel Viruga on toonud meile palju püsikliente. Püsikliendikaardiga on kõik teenused -15% ja lisaks igakuised põnevad sooduspakkumised. Püsikliendikaardi saab meie klient, kes on käinud 5 hoolitsuses. Soovime oma klientidele pakkuda alati parima kvaliteediga teenindust seitsmel päeval nädalas. Puhkuseplaanide tegemisel saab teenuseid aegsalt ette broneerida kodulehel- menüüs BRONEERING.

Täname Teid ja uute kohtumisteni Tallinnas, SI STYLE ILUSALONGIS!

salong